logo1 3

Електронні ресурси Австралії

лого

 

 Переглянути

Trove — група бібліотек, університетів та австралійських організацій.

 

Lib australia logo

Переглянути

Libraries Australia — це служба спільного використання ресурсів, що управляється Національною бібліотекою Австралії для австралійських бібліотек та їх користувачів. 

 

Monash logo

Переглянути

Monash university — є однією з провідних академічних бібліотек Австралії. Послуги та ресурси, які надає бібліотека, є основою, на якій громада будує свій високий рівень навчання, викладання та досліджень.

 

diviniti logo

Переглянути

 University of Divinity — це австралійський колегіальний університет, що спеціалізується на богословстві. 

 

National logo

Переглянути

The National Librar  її завдання полягає у забезпеченні того, щоб документальні ресурси національного значення, що стосуються Австралії та австралійського народу, а також значні неавстралійські бібліотечні матеріали, збиралися, зберігалися та ставали доступними через Бібліотека сама або за умови співпраці з іншими бібліотеками та постачальниками інформації.

 

 


Електронні ресурси Японії

 cini logoПереглянути

CiNii (NII Academic Information Navigator [Signy]) — це служба баз даних, яка дозволяє шукати академічну інформацію, таку як дисертації, книги / журнали та докторські дисертації.


 Електронні ресурси Китайської Республіки (Тайвань)

SLIM logo

Переглянути 

 

 


 Електронні ресурси  США

Stenford loga

 Переглянути

Стенфордський університет — приватний вищий навчальний заклад міста Стенфорд, Каліфорнія, США. Складається з Архіви Інституту Гувера і Бібліотека та архіви інституту Гувера.

 

Interarhiv logo

 Переглянути 

Internet Archive - це некомерційна бібліотека з мільйонами безкоштовних книг, фільмів, програмного забезпечення, музики, веб-сайтів тощо.

 

Concordia logo Переглянути 

 The Carl B. Ylvisaker Library надає якісні інформаційні ресурси та сприяє ефективному їх використанню. Конкордський коледж підтримує ресурси та послуги бібліотеки Карла Б. Ілвісакера для первинного використання студентами, викладачами, персоналом та духовенством Конкордії.

 

Orbis logo

  Переглянути 

 

 

Garvard logo

 Переглянути 

HOLLIS - це каталог Гарвардської бібліотеки. Шукайте в HOLLIS книги, статті, засоби масової інформації та ін.

 

WorldCat logo

 Переглянути 

WorldCat — це найповніша у світі база даних про бібліотечні колекції. OCLC забезпечує якість, доступність та цінність. Бібліотеки-члени забезпечують основу. Партнери підтримують зростання WorldCat.

 

Library logoПереглянути 

Колекції Бібліотеки Конгресу містять понад 162 мільйони книг, періодичних видань, рукописів, карт, музики, записів, зображень та електронних ресурсів. Каталог LC містить 17 мільйонів записів, що описують ці колекції.

 

Hathi logo

 Переглянути 

HathiTrust — це партнерство академічних та дослідницьких установ, що пропонує колекцію мільйонів назв, оцифрованих з бібліотек по всьому світу.

 


  Електронні ресурси  Канади

TorontoLibrary logoПереглянути

 

 

Northern logo

Переглянути

Northern Lakes Collegeбільшість її бібліотечних фондів становлять цифрові ресурси, включаючи бази даних, електронні книги, потокове відео та підтримку онлайн-бібліотек. Бібліотека NLC є членом Бібліотечного консорціуму NEOS, який забезпечує доступ до фізичних ресурсів, крім тих, що входять до місцевих колекцій, студентам та працівникам, які мають доступ до кампусів NLC чи інших бібліотек NEOS.

 

Saskatcevan logo

 Переглянути

University of Saskatchewan — один з провідних дослідницьких університетів Канади, що займається науковими дослідженнями.

 

McMaster logo

 Переглянути

McMaster University — університетська бібліотека складається з трьох бібліотек: Mills Memorial Library , Innis Library , H.G.Thode Library of Science & Engineering. Університетська бібліотека Макмастера підтримує наукову та навчальну місію університету, просуваючи знання та відкриття, надихаючи на творчість та будуючи спільноту.


Електронні ресурси  Данії

libBrityshПереглянути

 British Library — надає доступ до найповнішої у світі колекції досліджень. Надає інформаційні послуги академічним, діловим, науковим та науковим спільнотам.

 

Ресурси ТНПУ

Міністерство освіти і науки України

Разумков центр

Електронні бази даних

Наукометрія

Партнери

Ми в соціальних мережах