Висловлюємо щиру подяку кандидату педагогічних наук, викладачу кафедри педагогіки  і менеджменту освіти Сеньовській Надії Леонідівні та її денечці Радусі за подаровані бібліотеці книги.

22

Сеньовська Р. Філософія: від дітей до дорослих / Р. Сеньовська,

Н. Сеньовська. – Тернопіль : Крок, 2015. – 36 с.

 

  Дитина може навчити дорослого трьох речей: швидко забувати погане, завжди знаходити собі заняття, вірити в чудеса. Тож давайте пізнавати світ разом, поки поруч найкреативніші педагоги — наші діти!

Мама і Радуся — це найкращі друзі.
Усе роблять разом мама і Радуся:

Їсточки готують, хату підмітають,

Котикам пухнастим м'ячика кидають.

А якщо уроки вчити, то, боюся,

Лінуватись будуть і мама, й Радуся!

67

Сеньовська Н. Оптимістичні подорожі довоєнною Україною / Надія Сеньовська. – Тернопіль : Крок, 2016. – 124 с.

 

   На цих сторінках — своєрідна ностальгія за довоєнними днями. Коли нам було, виходить, не так і складно. Коли небо мирно синіло, а життя видавалося зрозумілим і безпечним. І, головне — передбачуваним.
   Через два дні після того, як був написаний останній текст цієї книжки, війна прийшла у наш дім. І було багато тривог, надій, молитов... Як і в інших родинах. І тому ще яскравішими видаються спогади, якими я хочу поділитися з вами.
   Хочу також подякувати усім моїм — вільним і невільним — персонажам. Ви чудові!

181

Сеньовська Н. Педагогіка без цензури / Надія Сеньовська. – Тернопіль : Крок, 2016. – 114 с.

 

   «Педагогіка без цензури» Надії Сеньовської стане захопливим путівником для усіх, хто тільки-но мріє стати вчителем, хто без тями залюблений у свою роботу, і навіть для тих, кого за роки «сіяння доброго і вічного» наздогнав синдром вигоряння на педагогічній ниві. Кожен читач знайде відповіді на абстрактні та конкретні запитання: «Хто я?», «Для чого це мені?», «А чи справді педагогіка – моє покликання?», «Як навчати, щоб не втратити блиску в очах?».

Леся Назаревич, викладач

Add comment


Security code
Refresh

ResourceТNPU

Online resource TNPU

Scientometry

We are on social networks