Видавництво спеціалізується на посібниках і підручниках для різних спеціальностей вищої школи, довідковій та науковій літературі.

 

Видавництво «Каравела»

Видання та розповсюдження підручників, навчальних посібників, монографій, енциклопедій та наукової літератури для вищих навчальних закладів України.

 

Основними напрямками діяльності є видання юридичної та економічної літератури для вищих навчальних закладів, оптова книготоргівля, а також комплектування наукових бібліотек, бібліотек вищих навчальних закладів.

 

Найбільша книготоргiвельна та видавнича компанiя в Україні, що спецiалiзується на виданнi та продажу рiзнопланової навчальної та довiдкової лiтератури.

 

Основний напрямок діяльності видавництва "Атол" - це видання наукової й учбово-методичної літератури.

 

Видавництво "Вікар"

Видавництво "Вікар" спеціалізується на виданні підручників і навчальних посібників з економіки, історії, філософії тощо.

 

Видавництво “Знання” спеціалізується на виданні переважно підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів.

 

Видавництво «Ранок» плідно працює в галузі освіти, створивши за цей час велику кількість навчально-методичної літератури для вчителів та учнів.

 

Найкращі взірці актуальної української прози та поезії, Знакові твори сучасної та класичної світової літератури, Фундаментальні праці сучасних філософів, соціологів та політологів, Культовий часопис текстів і візій "Четвер".

 

 Видавництво "Либідь"

Навчальна, довідкова та наукова література з філософії, філології, психології, історії, географії та ін.

 

Видавництво "КОНДОР"

Найкраще українське видавництво. Багатий вибір, широкий асортимент книжок, гарантована якість, найнижчі ціни.

 

Видавництво "Літопис" перекладає і видає знану у світі інтелектуальну літературу різного спрямування, знайомить українського читача з вершинами світової гуманістичної думки.

 

Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Видавництво "Фоліо" існує на книжковому ринку вже більше десяти років і є одним з потужних видавництв в Україні.

 

Видавництво ставить собі за мету знайомити українського читача з невичерпною скарбницею світової гуманітарної спадщини філософського, соціально-політичного, культурологічного та богословського напрямків.

 

Засноване наприкінці 1922 року видавництво "Наукова думка" Національної академії наук України завжди було і лишається академічною установою. З 2006 року надано статус науково-виробничого підприємства.

 

Видавництво "БаК" видає словники, підручники та посібники для вузів, наукову та науково-популярну літературу, художню, дитячу.

 

Упродовж шести років видавництво посіло чільне місце на українському книжковому ринку, видало понад 100 найменувань книг різноманітного спрямування - довідкового, художнього, наукового, науково-популярного, навчального і дитячого.

 

Навчальна література та посібники для початкової, середньої та вищої школи. Література для дошкільнят, з виховної роботи. Довідники та словники.

 

Видавництво «Підручники & Посібники» видає навчально-методичну літературу для шкіл.

 

Видавництво «Грані-Т» (Грані творчості) засноване у лютому 2006 року, і вже перші його видання звернули на себе увагу читачів і критики. Має два пріоритети діяльності - дитячий та культурологічний, де на сьогодні найповніше реалізується кредо видавництва - розкривати нові, часом несподівані грані творчості.

 

Провідне видавництво, що забезпечує юридичною літературою парвоохоронні та судові органи, навчальні заклади та наукові установи.

 

Old Printed Books – депозитарій європейських раритетних видань, Наукова бібліотека ім. М. Максимовича, Київський національний університет ім. Т. Шевченка.

 

ResourceТNPU

Ministry of Education and Science of Ukraine

Online resource TNPU

Міністерство освіти і науки України

Разумков центр

Scientometry

We are on social networks