Визначення індексів УДК                                             

    Для отримання індексу УДК, авторського знаку, просимо Вас звертатись у відділ комплектування та наукової обробки літератури або в інформаційно-бібліографічний відділ, подаючи інформацію безпосередньо або online library@tnpu.edu.ua.

А також Ви можете скористатися формою Post Message, яка подана нижче на сторінці.

 

                                                                                 Порядок надання послуги
ДЛЯ ОТРИМАННЯ ШИФРУ – ІНДЕКСУ УДК, АВТОРСЬКОГО ЗНАКА для книжкових видань НЕОБХІДНО НАДАТИ:
Контактні дані:
o    П.І.Б. контактної особи
o    тел., факс
o    e-mail
Дані про видання:
o    титульний аркуш видання
o    зворот титульного аркуша видання (з анотацією)
o    зміст (перелік розділів) видання
o    останню сторінку видання (з надвипускними та випускними даними)
o    для видань іноземними мовами: надати переклад українською мовою титульного аркуша, звороту титульного аркуша (з анотацією), змісту (переліку розділів), останньої сторінки видання.

 

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНДЕКСУ УДК для статей, авторефератів дисертацій НЕОБХІДНО НАДАТИ:
o    дані про статтю / автореферат дисертації:
o    повну назву статті / автореферату дисертації
o    П.І.Б. автора
o    короткий зміст статті / автореферату дисертації
o    ключові слова
o    список використаної літератури

 

Термін виконання: протягом 1 робочого дня. Виконання замовлення може бути подовжено (але не довше 2 робочих днів) залежно від кількості замовлень, складності тем документів, а також повноти відомостей, наданих замовником.

 

Увага! Замовлення не виконуються, якщо не заповнено всі поля!

 

   Універсальна десяткова класифікація (УДК) – міжнародна класифікація, яка широко застосовується у більшості країн світу для систематизації різновидів видань на різних носіях інформації.
   Основне завдання класифікаційної схеми – максимально точно відобразити зміст видання та забезпечити в подальшому його швидкий та легкий пошук не лише в Україні, а й у світі (але лише за умови, що індекс визначено правильно).
Індексування  документів за УДК здійснюється в межах спеціально розроблених принципів, положень і правил – на основі методики індексування.
   Авторський знак – це умовне позначення прізвища автора, або першого слова заголовка видання й відповідного їм початкового складу двозначного числа в цифровій формі. Авторський знак призначений для полегшення і прискорення розміщення за алфавітом видань на полицях і в каталогах бібліотеки.

 

КОНТАКТИ:
Заповнену форму надіслати на електронну пошту: E-mail: library@tnpu.edu.ua
Звернутися особисто у відділ комплектування та наукової обробки літератури або інформаційно-бібліографічний відділ НБ ТНПУ ім. В. Гнатюка, вул. М. Кривоноса, 2, м. Тернопіль, 46027, Тел. (0352) 43-58-92.

Post Message
 


Пелешок : Ольга

Вітаю!

Прошу допомоги у визначені індексу УДК до статті. 

Я аспірантка ТНПУ ім.В.Гнатюка Пелешок Ольга Олексіївна 

Тема статті:

ПРЕСА ТЕРНОПІЛЬЩИНИ 1941‒1944 РР.: КРАЄЗНАВЧИЙ АСПЕКТ

У статті аналізуються публікації краєзнавчої тематики у виданнях Тернопільщини 1941‒1944 рр. («Бережанські вісті», «Тризуб», «Воля», «Зборівські вісті», «Кремянецький вісник», «Теребовельські вісті», «Тернопільський голос»), які були дозволені окупаційною адміністрацією дистрикту «Галичина» та Райхскомісаріату Україна, починаючи з серпня 1941 р. Досліджується їх жанрово-стильова та функціональна специфіка, тематичне наповнення та місце в історико-краєзнавчому дискурсі. З’ясовано, що тодішня преса Тернопільщини була джерелом інформації, потужним засобом формування світогляду  та задоволення культурних потреб населення, організатором суспільного життя. 

Ключові слова: краєзнавча парадигма, місцева преса, друковані видання, інформаційний часопис, жанр, стильова специфіка, історико-краєзнавчий дискурс.

Мої контакти:

(068)6465063

nolya@ukr.net 

 

Наперед дякую!


Понеділок, 26 жовтня 2020
 
Powered by Phoca Guestbook

Ресурси ТНПУ

Інтернет ресурс доступний з мережі ТНПУ

Наукометрія

Ми в соціальних мережах