Викладачі ТНПУ підтримали тернопільських медиків 
Викладачі Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка зібрали кошти, щоб допомогти медикам. Наразі придбали 500 захисних костюмів і 250 респіраторів. Першу партію індивідуальних засобів захисту вже передали у лікарню швидкої допомоги.

Окрім того, розповідає ректор вишу, зараз із керівництвом лікарні та представниками міської влади обговорюють й інші потреби. До прикладу, в планах закупівля спеціальних рамок, які можуть стояти при вході та мають три рівні захисту.

Хоч зараз лікарня і забезпечена необхідними захисними засобами приблизно на місяць, кажуть медики, така допомога насправді потрібна. Адже пацієнтів не меншає, а костюми та маски одноразові.

У міській раді запевняють, на сьогодні основні медзаклади, де лікують хворих на коронавірус, мають усе необхідне.

Забезпечити медиків вдалося за кошти з міського бюджету та завдяки підтримці волонтерів і меценатів. Та попри готовність лікарень до боротьби із вірусом, керівництво міста хвилюється, щоб не було різкого збільшення кількості хворих. Це, кажуть, може статися через послаблення умов карантину. Тому звертаються до жителів міста та області з проханням були свідомими та дотримуватися заходів безпеки.

Щодо благодійників із педуніверситету, то там кажуть, вже замовили ще одну партію засобів індивідуального захисту, яку передадуть в тернопільські лікарні.
 
Опубліковано на сайті "Т1НОВИНИ"
12 Травня 2020, 17:32
Джерело: t1news.tv

YouTube

 

Ресурси ТНПУ

Міністерство освіти і науки України

Разумков центр

Бібліографічні бази доступні з мережі ТНПУ

Наукометрія

Партнери

Ми в соціальних мережах