Магістрант ТНПУ ім.В.Гнатюка переможець Кубку України з греко-римської боротьби.Вітаємо! (ФОТО)Магістрант ТНПУ ім.В.Гнатюка -
переможець Кубку України
з греко-римської боротьби
Вітаємо!


10 лютого в м. Черкасах завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків, присвячений 150-річчю з дня народження славетного українського богатиря Івана Піддубного.

На цих змаганнях успішно виступив магістрант факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт»), майстер спорту України міжнародного класу – Микола Кучмій. У суперважкій ваговій категорії до 130 кг він виборов золоту нагороду, перемігши у чотирьох поєдинках.

Причому, у першій сутичці жереб звів Миколу з основним конкурентом заслуженим майстром спорту Олександром Чернецьким, якого наш атлет переміг з рахунком 8:5 і здобув право представляти Україну на ліцензійному турнірі за право участі у Олімпійських іграх в Токіо.

Микола Кучмій (у синьому трико) перемагає свого основного конкурента

Микола Кучмій (у синьому трико) перемагає свого основного конкурента

Микола Кучмій (у червоному трико) перемагає у фінальному поєдинку


Микола Кучмій (у червоному трико) перемагає у фінальному поєдинку

Микола Кучмій_переможець Кубку України_2021Микола Кучмій - переможець Кубку України - 2021

Ще один наш магістрант Зелімхан Дзигасов у ваговій категорії до 97 кг був близький до нагороди, однак у поєдинку за бронзову нагороду поступився сильному спортсмену з мінімальним рахунком 2:3. Проте, здобув право участі у Київському міжнародному турнірі, де й буде вирішуватися, хто в цій ваговій категорії поїде здобувати олімпійську ліцензію.

Зелім Дзігасов (у червоному трико) зупинився за крок від нагороди

Зелім Дзігасов (у червоному трико) зупинився за крок від нагороди 

Отож, вітаємо наших магістрантів і бажаємо їм здобувати все вищі і вищі зіркові висоти як на спортивній арені, так і у подальшому житті. Міцного здоров’я, успіхів у навчанні, невичерпної наснаги та віри у власні сили!

 Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.

Опубліковано на сайті ТНПУ ім. В. Гнатюка

16.02.2021

Ресурси ТНПУ

Міністерство освіти і науки України

Разумков центр

Бібліографічні бази доступні з мережі ТНПУ

Наукометрія

Партнери

Ми в соціальних мережах