Науковці ТНПУ провели спільне заняття
з фахівцями Чернівців та Хмельницького

Вивчаємо «Цікаву освіту для дошкільнят»

Уже стало доброю традицією на кафедрі педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти проводити спільні заняття студентів та науково-педагогічних працівників декількох закладів вищої освіти України. 

24 лютого 2021 відбулося таке інтегроване заняття за участю студентів магістратури спеціальності 012 Дошкільна освіта Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, на якому обговорювалися програми для дошкільнят у контексті нового Державного стандарту дошкільної освіти. До участі в занятті долучилися фахівці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. 

Організацію цікавої освіти для дошкільників презентувала асистент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Ольга Ігорівна Пуйо. Вона розповіда про особливості впровадження двох освітніх програм: «Дитина» і «Впевнений старт» відповідно до вимог нового Державного стандарту дошкільної освіти. Ольга Ігорівна усебічно охарактеризувала зміст програм, продемонструвала методичне забезпечення, окреслила перспективи співпраці з авторами програм.


О. І. Пуйо презентує нові програми для дошкільників.

О. І. Пуйо презентує нові програми для дошкільників

Учасники заняття отримали професійні відповіді на запитання, що виникли під час обговорення питань про цікаву освіту для дошкільнків. 

Розповідь Пуйо О. І. викликала зацікавлення в учасників і бажання подальшої співпраці.


Доктор педагогічних наук, професор,

завідувач кафедри педагогіки і методики
початкової та дошкільної освіти 
О. І. Янкович

 

Опубліковано на сайті ТНПУ ім. В. Гнатюка

25.02.2021

Ресурси ТНПУ

Міністерство освіти і науки України

Разумков центр

Бібліографічні бази доступні з мережі ТНПУ

Наукометрія

Партнери

Ми в соціальних мережах