Випускники ТНПУ –
лауреати Всеукраїнського конкурсу 
«Учитель року – 2021»
у номінації Українська мова і література»


Конкурс «Учитель року» – це можливість розкрити власні творчі здібності, заявити про свої досягнення, поділитися успіхами та надбаннями. 13-14 лютого 2021 року у Тернопільському ОКІППО п’ятеро учителів-словесників закладів загальної середньої освіти Тернопільщини, переможці відбіркового етапу, змагалися за звання переможця у фіналі педагогічного випробування.


Професійний Конкурс згуртував педагогів-новаторів, які здатні виконувати свої професійні обов’язки на високому рівні, нестандартно розв’язувати проблеми, бути генераторами ідей, демонструвати креативні здібності та самостійно приймати рішення. 

За підсумками відбіркового етапу серед словесників такими учителями цьогоріч стали:

- Гриндула Тетяна Іванівна, учитель української мови і літератури Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області;

- Зубик Наталія Василівна, учитель української мови і літератури Заліщицької державної гімназії м.Заліщики Тернопільської області;

- Семенець Галина Василівна, учитель української мови і літератури Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області;

- Стасюк Надія Василівна, учитель української мови і літератури Комунального закладу навчально-виховний комплекс «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області;

- Черній Іванна Анатоліївна, учитель української мови і літератури Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. 

Послідовність виступів визначено жеребкуванням
Послідовність виступів визначено жеребкуванням

13 лютого філологині презентували фрагмент уроку української літератури у 10 класі на тему «Леся Українка. Збірка поезій «На крилах пісень». Мета цього конкурсного випробування – демонстрація учасницями педагогічної майстерності з організації аналізу та інтерпретації поетичного твору. 


Напружена підготовка до презентації уроку

Напружена підготовка до презентації уроку

Друге конкурсне  випробування – «Урок» полягало у моделюванні уроку української мови в 11 класі «Стилістичне забарвлення фразеологізмів. Виражальні можливості фразеологізмів». Його мета – демонстрація учасницею конкурсу педагогічної майстерності.

За результатами участі у двох конкурсних випробуваннях було встановлено рейтинг, а значить і визначено переможця. І ось вони – працьовиті й талановиті філологині, лауреати ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова і література»: Тетяна Гриндула, Галина Семенець, Надія Стасюк та Іванна Чергій. Перемогу виборола учитель української мови і літератури Заліщицької державної гімназії м. Заліщики Тернопільської області Наталія Зубик.

Щирі подячні слова учасникам конкурсу за подаровані миті професійності не втомлювалися висловлювати члени журі – Любов Царик, Галина Кольба, Наталія Коник, Руслана Петрокушин, Надія Підгребя. Адже конкурсні випробування були по-своєму цікавими, творчими та креативними. 

Авторитетне журі конкурсу
Авторитетне журі конкурсу

Це було свято нових приємних вражень, оскільки усі конкурсанти продемонстрували високий рівень фахової підготовки, сучасне бачення власної ролі в освітньому процесі, проявили мобільність та креативність. Учителі презентували знання з методики викладання предметів, уміння використовувати в освітньому процесі сучасні методи, прийоми, форми і засоби навчання, спрямовані на формування предметних і ключових компетентностей, демонстрували уміння володіти сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.

Переможців нагороджено грамотою, відзнакою і грошовою премією, усіх фіналістів – подарунками управління освіти і науки ОДА, подякою і грошовою премією обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

За результатами участі у двох конкурсних випробуваннях було встановлено рейтинг, а значить і визначено переможця. І ось вони – працьовиті й талановиті філологині, лауреати ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова і література»: Тетяна Гриндула, Галина Семенець, Надія Стасюк та Іванна Чергій. Перемогу виборола учитель української мови і літератури Заліщицької державної гімназії м. Заліщики Тернопільської області Наталія Зубик.  Щирі подячні слова учасникам конкурсу за подаровані миті професійності не втомлювалися висловлювати члени журі – Любов Царик, Галина Кольба, Наталія Коник, Руслана Петрокушин, Надія Підгребя. Адже конкурсні випробування були по-своєму цікавими, творчими та креативними.
Хвилювання позаду! Щаслива мить нагородження лауреатів конкурсу

Участь у конкурсі для кожного педагога стане не тільки вершиною професійного зростання і майстерності, але і стартом, із якого почнеться сходження до нових звершень і перемог. Найцікавіше очікує на них у майбутньому! Нехай креативне суперництво відкриє нові педагогічні таланти!

Ми щиро радіємо, що серед учасників конкурсу, як і членів журі, переважають випускники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Усім конкурсантам бажаємо стати для своїх учнів не просто «Учителями року», а Учителями, яких любитимуть учні та будуть пам’ятати усе життя їх цікаві уроки.

Методист відділу методики навчальних предметів
та професійного розвитку педагогів ТОКІППО 
М.М. Кондирєва 

Доцент кафедри теорії та методики
  української та світової літератури
Л.І. Царик

 

Опубліковано на сайті ТНПУ ім. В. Гнатюка

22.02.2021

Ресурси ТНПУ

Міністерство освіти і науки України

Разумков центр

Бібліографічні бази доступні з мережі ТНПУ

Наукометрія

Партнери

Ми в соціальних мережах