Центр післядипломної освіти ТНПУ  активно співпрацює з педагогами краюЦентр післядипломної освіти ТНПУ
активно співпрацює з педагогами краю


30 січня на базі Центру післядипломної освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка було проведено підсумкову конференцію для слухачів курсів підвищення кваліфікації за ліцензійною спеціальністю «011 Освітні, педагогічні науки» – Гусятинського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя, Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, Чемеровецького медичного коледжу, Рокитнівського фахового медичного коледжу (наукові керівники: проф. Романишина О. Я., доц. Балик Н. Р., доц.Карабін О. Й., доц. Мартинюк С.В., доц. Генсерук Г.Р., доц. Габрусев В.Ю.).
Підвищення кваліфікації передбачало такі напрями роботи: удосконалення цифрової компетентності педагогічних працівників, упровадження інноваційних цифрових технологій в освітній процес, удосконалення фахових компетенцій в адмініструванні та використанні платформи LMS Moodle, включаючи дистанційне та змішане навчання, для закладів освіти.

Велика подяка директорам та координаторам закладів освіти! Дякуємо усім педагогам, які успішно оволоділи модуль та мають нові ідеї для впровадження інновацій в освітній процес!

Особлива подяка директору ЦПО ТНПУ імені Володимира Гнатюка  
Калаур
 Світлані Миколаївні за освітній майданчик та професійну атмосферу!

У добрий час та на звершення наукових здобутків!

Ми найкращі, а Ви з нами!


Доц. Карабін О. Й.
 
 
Опубліковано на сайті ТПНУ ім. В. Гнатюка
02.02.2021 

Ресурси ТНПУ

Міністерство освіти і науки України

Разумков центр

Бібліографічні бази доступні з мережі ТНПУ

Наукометрія

Партнери

Ми в соціальних мережах