Творча наукова лабораторія ТНПУ «СОКРАТ»
співпрацюватиме
з
 «Олімпійською академією України»

 м.Чернівці

 

Місцевий осередок громадської організації «Олімпійська академія України» м.Чернівці в особі заступника голови осередку доц. Галана Ярослава Петровича і творча наукова лабораторія  з фізичного виховання, спорту і олімпійської освіти «СОКРАТ» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, в особі керівника  доц. Огнистого Андрія Володимировича уклали договір про організаційну, науково-методичну та науково-дослідну роботу, з метою розробки, пошуку, засвоєння і використання на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка нововведень в освітній галузі, що стосуються олімпійської освіти, олімпійського та професійного спорту.

Підписання договору
Підписання договору

Договір Чернівці та Сократ

Договір 

У ході зустрічі погоджено спільні кроки, що реалізації наукового проекту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти», керівником якого виступає Ярослав Галан. 

Договір підписано
Договір підписано

Сьогодні, як і багато років потому, слова П'єра де Кубертена:
"У сучасному світі, що має величезні можливості, а одночасно і небезпечні слабкості, олімпійські ідеї можуть стати школою виховання шляхетності і моральної чистоти, а також фізичної сили і духовної енергії» набувають особливої актуальності у справі формування патріотичних почуттів підростаючого покоління, складовими яких є національна свідомість і людська гідність."


Доц.А.В.Огнистий

 

Опубліковано на сайті ТНПУ ім. В. Гнатюка

01.02.2021

Ресурси ТНПУ

Міністерство освіти і науки України

Разумков центр

Бібліографічні бази доступні з мережі ТНПУ

Наукометрія

Партнери

Ми в соціальних мережах