ТНПУ бере участь у міжнародному
Семінарі ректорів
в Китайській Народній Республіці


Міцніють взаємозв'язки ТНПУ з освітянами Китайської Народної Республіки.  Сьогодні в рамках співпраці з нашим давнім партнером Шеньянським педагогічним університетом представники ТНПУ -  проректор з навчально-методичної роботи Гевко І.В. та начальник відділу у справах молоді Брославський В.Л. беруть участь в Семінарі для ректорів 2021 (м.Шеньян, Китай).

Семінар розпочався
Триває Семінар 

 

З привітальним виступом виступив проректор Гевко Ігор Васильович. Він підкреслив, що співпраця з китайськими університетами почалася недавно, але цей напрямок дуже важливий. Зараз тривають заняття з китайської мови і культури при ТНПУ, з вересня 2020 року викладачі Ван Жуй і Син Мімі читають лекції з китайської мови та країнознавство Китаю. Українська молодь з великим інтересом і ентузіазмом вивчає китайську мову, історію і культуру Китайської Народної Республіки. 

ТНПУ сьогодні - це яскравий успішний приклад smart-екосистеми установи вищої освіти європейського рівня в XXI ст. В університеті функціонує понад 150 різних освітніх програм. Деякі з них абсолютно унікальні: GameStudy (менеджер ігрової діяльності), DigitalАналітіка (аналітика інформаційних даних), Режисура Івент-проектів (режисер розважальних заходів), Аналітика суспільних процесів.


Слово має проректор з навчально-методичної роботи Гевко І.В.
Слово має проректор з навчально-методичної роботи Гевко І.В.

Ігор Васильович наголосив:

"Для мене велика честь представляти наш університет на семінарі для ректорів в дружньому нам Шеньянского педагогічному університеті (Китай). Нам дуже приємно підтримувати партнерські відносини з Шеньянским педагогічним університетом. Технічний прогрес зробив можливим спілкування та навчання на відстані, а співпраця вчених зближує наші країни. Навчання за участю представників Шеньянського педагогічного університету - це дуже цінний досвід, яскраві враження і великі перспективи! Завдяки нашій співпраці міцніє дружба китайського і українського народу, стверджуючи загальнолюдські цінності - гуманізм, добро, свободу, вільний розвиток на благо світу!"


У 2018 році начальник відділу у справах молоді Тернопільського національного педагогічного університету Володимир Брославський брав участь у Семінарі ректорів. Тоді наш університет запропонував спільно з Шеньянской педагогічним університетом створення Інституту Конфуція. 
В.Л.Брославський
Сьогодні Володимир Любомирович Брославський запевнив:

"Надіємося, що епідемія пройде, й ми зможемо знову відвідати наших друзів в Шеньяні! Або вони прилетять в гості до нас. Адже курси вивчення китайської мови та культури на базі ТНПУ - це лише маленький крок до створення Інституту Конфуція."


Отже, після трирічної спільної наполегливої роботи ми маємо підстави сподіватися, що мрія про створення Інституту Конфуція скоро здійсниться.Пресслужба ТНПУ

 

Опубліковано на сайті ТНПУ ім. В. Гнатюка

08.06.2021

Ресурси ТНПУ

Міністерство освіти і науки України

Разумков центр

Бібліографічні бази доступні з мережі ТНПУ

Наукометрія

Партнери

Ми в соціальних мережах