Шановні користувачі!
   За професійної допомоги бібліографів наукової бібліотеки ТНПУ ви зможете безкоштовно отримати відповіді на конкретні запити, скориставшись послугами «Віртуальної бібліографічної довідки». Право на користування послугами мають користувачі бібліотеки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.
   Для швидкого та якісного виконання довідки прохання чітко формулювати ваші запити. Кількість джерел за вашим запитом обмежена і складає не більше 15 джерел, включаючи посилання на Інтернет-ресурси. Кожен запит користувача має містити лише одне запитання. Відповіді на складні запитання, які потребують глибокого наукового дослідження та використання додаткових джерел інформації, потребують особистого звернення до бібліографа (інформаційно-бібліографічний відділ). Не надаються відскановані тексти, електронні копії документів (скористайтесь послугою «Електронна доставка документів»).
   Віртуальна бібліографічна довідка працює з понеділка по п'ятницю від 10 до 16 години. Запити, що надійшли після 16-00, виконуються наступного дня. Запити, що надійшли у суботу та неділю (а також у святкові дні),  виконуються у понеділок (або в перший робочий день після свята).
   Перш ніж написати запитання, уважно прочитайте «Положення про віртуальну бібліографічну довідку» та поцікавтесь, чи не знаходиться вже готова відповідь в «Архіві виконаних довідок». Ми радимо також здійснити самостійний пошук в Електронному каталозі наукової бібліотеки ТНПУ.
   Пошук здійснюється лише за ресурсами, опублікованими українською або російською мовами. Відповіді надсилаються на вказану вами електронну адресу. Будь ласка, чітко й конкретно сформулюйте тему запиту, вкажіть своє ім’я, прізвище, факультет і надішліть на  еmail: library@tnpu.edu.ua
                                                Завжди раді вам допомогти!

Post Message
 


Інна: Прошу допомогти підібрати літературу на тему "«ЖІНОЧНІСТЬ» ЯК ОДИН ІЗ ПРОВІДНИХ КОНЦЕПТІВ У ПОЕЗІЇ О...

Інно, пропонуємо список джерел за Вашим запитом:

«ЖІНОЧНІСТЬ» ЯК ОДИН ІЗ ПРОВІДНИХ КОНЦЕПТІВ У ПОЕЗІЇ ОКСАНИ ЗАБУЖКО

1. Агеєва В. Жіночий простір: феміністичний дискурс українського модернізму / В. Агеєва. – Київ : Факт, 2003. – 320 с.
2. Забужко О. Друга спроба : вибране / О. Забужко. – Київ : Факт, 2005. – 320 с.
3. Забужко О. Жінка-автор у колоніальній культурі / О. Забужко // Українська мова та література. – 2003. – № 10. – С. 9–11.
4. Ильин И. П. Постмодернизм от истоков до конца столетия: эволюция научного мира / И. П. Ильин. – Москва : Интрада, 1998. – 256 с.
5. Карабльова О. Сексуальність як вияв самотності у прозі Оксани Забужко / О. Ка­рабльова // Слово і час. – 2003. – № 7. – С. 11–13.
6. Масенко Л. Визначальні мотиви «Польових досліджень з українського сексу» / Л. Масенко // Слово і час. – 1997. – № 2. – С. 28–32.
7. Ніколенко О. М. Літературні епохи, напрями, течії / О. М. Ніколенко, В. І. Мацапу­ра. – Київ : Пед. преса, 2004. – 128 с.
8. Новая философская энциклопедия : в 4 т. Т. 2 / под ред. В. С. Степина. – Москва : Мысль, 2001. – 634 с.
9. Новий тлумачний словник української мови : у 4 т. Т 2 / укл.: В. В. Яременко, О. М. Сліпушко. – Київ : Аконіт, 1999. – 910 с.
10. Степанов Ю. С. Константы : словарь русской культуры / Ю. С. Степанов. – Москва : Академический проект, 2004. – 991 с.


Довідку підготувала С. Б. Тененьська

вересень 2020 р., 10 джерел


Вівторок, 22 вересня 2020
 
Powered by Phoca Guestbook

Ресурси ТНПУ

Інтернет ресурс доступний з мережі ТНПУ

Наукометрія

Ми в соціальних мережах